Troll Tours
36316761_2115499135144371_3947069524775272448_n
34963277_2110413858986232_2636747815346241536_o
36269330_2110416838985934_963548476606513152_o
Mountain Trout Fishing
Beaver Safari 31.05.2018-57
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-122
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-70
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-170
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-52
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-18
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-319
Namdalsavisa
BosPhotography © 2018
Bernie & Cailin planning
17800205_1485243101515554_5222823523366351786_n
16473364_1423806917659173_9115796749784401888_n
Tundra Tours 09.02.2017-1493
Tundra Tours Mini Expedition
Storm and broken hand
17434748_1593668190660804_6374714414410675717_o
Beaver Safari
Husvika 21.09.2016-2
DCIM100GOPROGOPR1204.JPG
27.04.17 - 01.05.17-10
Røyrvik September 2014-19
Jakt på Dærga Trollet 18.06.2017-28
Dærga Trollet
36304328_2115499188477699_6836532116306526208_n
36369094_2118959244798360_7243599057807998976_n
36114259_2110416912319260_7141129436002254848_o
Beaver Safari 31.05.2018-19
Beaver Safari
BosPhotography © 2018
17972424_1502585246448006_2946603749731024848_o
BosPhotography © 2018
BosPhotography © 2018
17192332_1584659738228316_7532551588349064283_o
17498430_1595249283836028_8512617111642151490_n
3 days winter camping on Steinfjellet
Family Winter Tours
Tundra Tours 23.03.17 - 24.03.17-4
17458351_1601167909910832_5288304061296570690_n
15977322_1515657591795198_113814760044433612_n
Mountain Trout Fishing
18034689_10154933325215033_1657695467_n
27.04.17 - 01.05.17-3
Røyrvik September 2014-28
Telemarkskanalen
Røyrvik 07.11.17-002
21761450_1791843100843311_8942715286492659377_n
21427321_1783512335009721_5821808492086025176_o
13072729_986689371384234_4875027440445834060_o
Topaz of Norway 2018-001
18920726_1376871092366058_2490109812036695300_o
13988057_1063215117064992_7271133735882161884_o
35796767_2100796923281259_7421081709367525376_o
36281473_2112772868750331_7030576234773872640_o
35650533_2100210413339910_8311326488779554816_n
Copyright © 2018 BosPhotography / Tundra Tours
Snowkiting Kurs Røyrvik
Tundra Tours KiteCamp 13-15.04.2018-13
Kite Camp
Snowkiting Courses
22552444_1691524117554117_8837432164569374108_n
BosPhotography © 2018
11090903_809258879127285_7239266826723196779_o
16995944_1563341640360126_1951317487498414107_n
Østre Skånali 25.04.2016-2
Tundra Tours 23.03.17 - 24.03.17-3
Ekspedisjoner på ski
Ski Expeditions
16388148_1535174029843554_3378319308028682885_n
Topptur Dærga
17239892_1584661901561433_4249834923278398130_o (1)
Tromsvatnet-18
Reindeer 28th April 2015-6
20882352_1758157074211914_1719588445869297932_n
13603597_1028354820551022_3138123694483970744_o
Beaver Safari
20901744_1764222676938687_5820568160919784643_o
18156477_1513707105335820_7419157068900502825_o
18359333_1523569101016287_7465081283087512203_o
Ski Tours